..::Trstenik::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sportske rasprave i svadje

4 posters

Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  co_walski Čet Feb 28, 2008 1:15 am

l00dmAn ::JA vise stvarno nemam reci za ovaj Bayern,molim te mi reci da nije namesteno nista....pre 3 dana protiv Hamburga sudija ti pokloni loptu posle koje daju gol,a veceras sudija regulise sve,prvo u 110 minutu da crveni zato sto Riberinjo simulira nesto,a onda sudi penal u 120 minutu i ako je faul van sesnesterca....Ne mogu da verujem.... Sportske rasprave i svadje 325249

lol Za navijace Bayern-a i neutralne navijace sve ovo je verovatno "neverovatno" smesno, a za navijace Hamburg-a, Shalke-a, Verdera-a i sire normalo je da misle da su osteceni.... Kako kaze ona stara: "Ko gubi ima pravo i da se ljuti". lol Koliko je Bayern ostecen u te dve utakmice necu ni da komentarisem, jer bi onda ispalo da je izgubio obe sa po 5:0......

Verovatno cu i ja da imam takve postove za neko kolo..... lol! lol! lol!
co_walski
co_walski
Regular Member

Broj poruka : 459
Godina : 39
Location : Trstenik
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  l00dmAn Čet Feb 28, 2008 2:36 am

Sportske rasprave i svadje 638191

Ne interesuje me Bundes liga,ali kao jedan neutralan gledalac to sam sve video,isto bih tako rekao i za Hamburg, Shalke, Verder , da se njima to desilo,meni je to svejedno... a isto bih tako priznao i da se desi tako nesto Lyon-u ili Manchester-u,timove koje ja gotivim...zato te molim da se pomiris sa cinjenicom da vam trenutno ne cvetaju ruze... Sportske rasprave i svadje 281649
l00dmAn
l00dmAn
Regular Member

Broj poruka : 185
Godina : 38
Location : Trstenik/Novi Sad
Datum upisa : 14.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  co_walski Čet Feb 28, 2008 2:40 am

l00dmAn ::Sportske rasprave i svadje 638191

Ne interesuje me Bundes liga,ali kao jedan neutralan gledalac to sam sve video,isto bih tako rekao i za Hamburg, Shalke, Verder , da se njima to desilo,meni je to svejedno... a isto bih tako priznao i da se desi tako nesto Lyon-u ili Manchester-u,timove koje ja gotivim...zato te molim da se pomiris sa cinjenicom da vam trenutno ne cvetaju ruze... Sportske rasprave i svadje 281649

lol! lol! lol! lol! Isto cu i ja da kazem za neko kolo, samo cu da kazem i da podrzavam tada porazen tim....


A to sto je Timmy organizovao veceras ekipu protiv Bayerna, kao i za glasanje.... Necu se spustam na njegov nivo.... Jer i onako gde ces protiv "BARSE"!!!!
co_walski
co_walski
Regular Member

Broj poruka : 459
Godina : 39
Location : Trstenik
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  l00dmAn Čet Feb 28, 2008 2:44 am

Iskeno nije mi Timmy nista rekao,gledao sam utakmicu i sam napisao,a isto se tako necu ljutiti i kada krenete protiv Lyon-a i Manchester-a,svako ima svoje prvo glasa i svoj nacin gledanja na neke stvari...ako hocemo tako i sudija dao Barsi gol u 96 minutu jer je Eto ocigledno igrao rukom... Sportske rasprave i svadje 781105
l00dmAn
l00dmAn
Regular Member

Broj poruka : 185
Godina : 38
Location : Trstenik/Novi Sad
Datum upisa : 14.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  Raphael Čet Feb 28, 2008 11:02 am

[/quote]lol Za navijace Bayern-a i neutralne navijace sve ovo je verovatno "neverovatno" smesno, a za navijace, Hamburg-a, Shalke-a, Verdera-a i sire normalo je da misle da su osteceni.... Kako kaze ona stara: "Ko gubi ima pravo i da se ljuti". lol Koliko je Bayern ostecen u te dve utakmice necu ni da komentarisem, jer bi onda ispalo da je izgubio obe sa po 5:0......

Verovatno cu i ja da imam takve postove za neko kolo..... lol! lol! lol![/quote]

Sto prozivas navijace Hamburga, Verdera i Salkea??
Ja ti rec nisam reko i sto bi se ja osecao osteceno?!To navijaci Minhena tako treba da se osecaju.
Ja se osecam osteceno za penal za Wolfsburg protiv Hamburga i tu mozes da kazes ''ko gubi ima pravo da se ljuti", a ne ovo jbt gde mi se 'ebe sta ce Bayern da uradi u Kupu, da bi se ja osecao osteceno.
Uostalom evo neutralan covek ti se javio, ne gotivi nikog u Bundesligi i dao ti svoje misljenje.
Molim da se ubuduce navijaci Hamburga ne prozivaju, ukoliko taj sto proziva nije prethodno isprovociran od strane NAS!! lol! lol! lol!
Raphael
Raphael
Regular Member

Broj poruka : 323
Godina : 38
Location : Radoja Krstica
Datum upisa : 13.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  Tommy Čet Feb 28, 2008 2:07 pm

co_walski ::

A to sto je Timmy organizovao veceras ekipu protiv Bayerna, kao i za glasanje.... Necu se spustam na njegov nivo.... Jer i onako gde ces protiv "BARSE"!!!!

Vidim da ovde ima ljudi koji me prozivaju i koji ne mogu da prihvate poraz oko namestanja njegovog smrdljivog kluba koji ne igra ni ligu sampiona i kome sudija mora da svira 3 penala da bi pobedjivali!!! Sportske rasprave i svadje 514865
Prozvan sam bez ikakvog razloga i ako nisam napisao ni jedan post u ovoj smrdljivoj i budjavoj ligi!!!
KAKO JE TO JADNO!!!


Poslednji izmenio Tommy dana Čet Feb 28, 2008 5:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tommy
Tommy
***Tiper Meseca***

Broj poruka : 247
Godina : 39
Location : Trstenik
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  co_walski Čet Feb 28, 2008 2:47 pm

l00dmAn ::pre 3 dana protiv Hamburga sudija ti pokloni loptu posle koje daju gol,a veceras sudija regulise sve,prvo u 110 minutu da crveni zato sto Riberinjo simulira nesto,a onda sudi penal u 120 minutu i ako je faul van sesnesterca....

Na osnovu ovog posta moze samo da se pomisli da je neko navijac Werder-a, Shalke-a, Hamburga ili neko ko neverovatno mrzi Bajern. Sva cetri su ok, i ne vidim sto ja ne bi pomenuo navijace ta tri kluba. Jer se u tom postu i pominje Hamburg, ako se Bajernu namesta, normalno je da ce pizde i navijaci Werdera i Shalkea. A za Minhen jos nisam cuo da neko navija, ali i to je moguce. A ove bolesnicke postove T autora necu ni da komentarisem.
co_walski
co_walski
Regular Member

Broj poruka : 459
Godina : 39
Location : Trstenik
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sportske rasprave i svadje Empty Re: Sportske rasprave i svadje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu